Media


Chętnie nawiążemy kontakt z influencerami, prasą branżową oraz portalami internetowymi. Z naszej strony gwarantujemy atrakcyjne warunki współpracy oraz najwyższą jakość obsługi. Naszym priorytetem jest ciągły rozwój, dlatego jesteśmy otwarci na współpracę z osobami oraz firmami, które pomogą nam w zwiększeniu rozpoznawalności marki Rolmako.


Współpraca z portalami internetowymi, radiem,
prasą branżową

Chcemy szerzyć wiedzę na temat nowoczesnych technik uprawy, dlatego z przyjemnością współpracujemy z mediami internetowymi oraz tradycyjnymi jak prasa i radio. Jeżeli potrzebują Państwo eksperckiej wiedzy związanej z maszynami do uprawy ziemi, zapraszamy do kontaktu.

Współpraca z Twórcami social media

Zapraszamy znanych Twórców publikujących na blogach webowych, platformach społecznościowych Facebook, Instagram, LinkedIn, Pinterest, Twitter… o tematyce rolniczej, którzy zainteresowani są poznaniem naszych produktów i szerzeniem rzetelnej informacji na temat urządzeń rolniczych Rolmako.

Zapraszamy do współpracy znanych Youtuberów

Prowadzisz kanał o tematyce rolnej na YouTubie?
Jesteś rolnikiem? Prowadzisz kanał na YouTubie? Zacznij współpracę z nami!
Napisz do nas i dowiedz się o możliwości współpracy z nami.


Przykładowe publikacje

Brona talerzowa SpeedCutterWał nożowy ProCutInfluencerzy zainteresowani podjęciem współpracy:Materiały dla mediów

Dziękujemy za zainteresowanie firmą Rolmako. Poniżej znajdują się materiały do pobrania przeznaczone dla mediów – materiały, zdjęcia, logotypy.
Bądź na bieżąco i obserwuj nasze social media!
Chcielibyśmy przedstawić Państwu nasze oficjalne profile w mediach społecznościowych. Dzięki polubieniu naszych stron będziecie mogli na bieżąco obserwować, co u nas słychać oraz co aktualnie robimy. Zapraszamy do polubienia i śledzenia naszych profili w mediach społecznościowych, aby w pierwszej kolejności dowiedzieć się o nowych produktach, wydarzeniach oraz promocjach. Na social mediach regularnie zamieszczamy przydatne informacje na temat naszych produktów. Uzyskasz dostęp do publikacji firmowych. Nasze kanały to najlepsze źródło wiedzy teoretycznej i praktycznej dla wszystkich zainteresowanych branżą maszyn rolniczych. Zapraszamy do obserwowania i komentowania postów.